Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro

Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro

Gwiazdor "Różowych lat siedemdziesiątych" przyjacielem córki Fidela Castro

Wilmer Valderrama ("Różowe lata siedemdziesiąte") dołączył do obsady filmu "Castro's Daughter" w reżyserii Sary Siegel-Magness.

Dzieło przedstawi historię Aliny Fernandez, nieślubnej córki Fidela Castro, która przyszła na świat w 1956 roku. Przeciwna reżimowi ojca, podając się za hiszpańską turystkę, Fernandez zdołała uciec z Kuby na początku lat 90., a następnie wydała wspomnienia "Castro's Daughter: An Exile's Memoir of Cuba". Obecnie prowadzi w radiu w Miami program "Simplemente Alina".

Tytułową córkę Fidela Castro zagra Catalina Sandino Moreno ("Maria łaski pełna"). Wilmer Valderrama wcieli się w postać Eduardo, przyjaciela Fernandez z dzieciństwa, który był prześladowany przez reżim Castro i ostatecznie wydalony z Kuby w 1980 roku.

Autorami scenariusza do filmu są Bobby Moresco ("Crash") oraz Nilo Cruz, nagrodzony Pulitzerem autor dramatu "Anna in the Tropics". Sarah Siegel-Magness nie tylko zajmie się reżyserią, ale także wyprodukuje "Castro's Daughter".

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec marca 2014 roku w Puerto Rico.

Wilmer Valderrama dołączył ostatnio do obsady serialu "From Dusk Till Dawn: The Series", którego autorem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Robert Rodriguez.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej