Gwiazdor wrestlingu z Tiną Fey i Amy Poehler

Gwiazdor wrestlingu z Tiną Fey i Amy Poehler
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor wrestlingu z Tiną Fey i Amy Poehler

Gwiazdor wrestlingu z Tiną Fey i Amy Poehler

John Cena, wrestler, raper oraz aktor, zasilił obsadę komedii "The Nest" z Tiną Fey i Amy Poehler w rolach głównych.

Bohaterkami "The Nest" będą dwie trzydziestoparoletnie siostry, które dowiadują się, że ich rodzice sprzedają dom i przeprowadzają się do mieszkania. Panie umawiają się na ostatni, wspólny, szalony weekend i urządzają pożegnalną imprezę dla dawnych przyjaciół z liceum.

"The Nest" powstaje dla wytwórni Universal Pictures. Autorką scenariusza jest Paula Pell, która od wielu lat pracuje nad popularnym amerykańskim show "Saturday Night Live". Za kamerą obrazu stanie Jason Moore ("Pitch Perfect").

W rolach sióstr zobaczymy Tinę Fey oraz Amy Poehler. Aktorki będą również współproducentkami filmu.

W obsadzie obrazu są też Ike Barinholtz, James Brolin, Maya Rudolph, Madison Davenport i John Leguizamo. Teraz dołączył do nich John Cena, którego postać nie została jeszcze ujawniona, ale wiadomo, że wcieli się w czarny charakter.

Komedia "The Nest" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

John Cena to amerykański wrestler, raper oraz aktor. Jest członkiem federacji WWE (World Wrestling Entertainment). W lipcu 2015 roku sportowca będzie można podziwiać w komedii Judda Apatowa, "Trainwreck". Ostatnio Cena użyczył głosu w obrazie wideo "Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu".
Tagi: John Cena

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej