"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Sprawdź, co słychać u Finna

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Sprawdź, co słychać u Finna
ZOBACZ GALERIĘ "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Sprawdź, co słychać u Finna

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Sprawdź, co słychać u Finna

W sieci pojawił się nowy spot promujący film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Tym razem najwięcej czasu poświęcono Finnowi, w którego ponownie wciela się John Boyega.

Przypomnijmy, iż premierę filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" zaplanowano na 14 grudnia. W obsadzie oprócz Boyegi znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami. W obrazie, w roli szturmowców, występują podobno książęta Harry i William.

W nowym klipie na początku widzimy kilka scen z Finnem, następnie pojawiają się inni bohaterowie. Spot można znaleźć poniżej.

Niedawno Rian Johnson potwierdził, że jego obraz trwa 150 minut, co oznacza, że z reklamami w kinie spędzimy blisko 3 godziny.

Tagi: John Boyega

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej