Gwyneth Paltrow znów z Avengerami

Gwyneth Paltrow znów z Avengerami
ZOBACZ GALERIĘ Gwyneth Paltrow znów z Avengerami

Gwyneth Paltrow znów z Avengerami

Do sieci wyciekły zdjęcia z planu czwartego filmu z serii "Avengers". Dowiadujemy się z nich, że w obsadzie znajduje się Gwyneth Paltrow.

Aktorka ponownie zgra Pepper Potts, którą portretowała w trzech obrazach o Iron Manie, w produkcji "Avengers" oraz ostatnio w "Spider-Man: Homecoming". Na zaprezentowanych fotkach Paltrow widziana była z Robertem Downeyem Jr., Markiem Ruffalo i Jonem Favreau. Zdjęcia już zostały usunięte z sieci.

Niezatytułowany wciąż projekt trafi do kin rok po premierze "Avengers: Infinity War", którą zaplanowano na kwiecień 2018 roku. Część czwartą zobaczymy 3 maja 2019 roku.

W "Avengers: Infinity War" superbohaterowie łączą siły, aby zmierzyć się z tytanem Thanosem oraz będącą w jego posiadaniu rękawicą nieskończoności. W rolach głównych wystąpią Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Josh Brolin. Ponadto spodziewane jest, że na ekranie pojawią się Captain Marvel (Brie Larson), Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) i Spider-Man (Tom Holland).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej