Hailee Steinfeld śpiewa dla Emily Dickinson

Hailee Steinfeld śpiewa dla Emily Dickinson
ZOBACZ GALERIĘ Hailee Steinfeld śpiewa dla Emily Dickinson

Hailee Steinfeld śpiewa dla Emily Dickinson

Hailee Steinfeld opublikował piosenkę "Afterlife" z serialu "Dickinson".

"Dickinson" to serial inspirowany biografią poetki Emily Dickinson. Choć realizowany w epokowych sceneriach cykl ma zdecydowanie współczesny wydźwięk i wypełniony jest współczesną muzyką. W roli młodej poetki pojawi się Hailee Steinfeld. Poza nią w produkcji zagrają Anna Baryshnikov, Adrian Enscoe, Ella Hunt, Toby Huss czy Jane Krakowski. Wiz Khalifa sportretuje Śmierć, postać z poezji artystki.

- Ten utwór zawiera motywy odzwierciedlające pragnienia Emily Dickinson - mówi Hailee Steinfeld. - W utworze jest wers "nieśmiertelność jest błogosławieńswtem", który przypomina mi wiersze Emily Dickinson. Poetka żyła w czasach, w których kobieta nie mogła wyrażać swoich opinii, więc większość jej prac została opublikowana dopiero po jej śmierci. Jej poezja wciąż jest pamiętana i aktualna do dziś, co czyni ją nieśmiertelną.

Serial "Dickinson" zadebiutuje na platformie AppleTV+ 1 listopada, czyli w dniu debiutu nowego serwisu steamingowego. W Polsce cena wynosi 24,99 za miesięczny abonament.

OSTATNIE

25.02.2020
Jeszcze w tym tygodniu ukaże się nowy singel Lady Gagi zatytułowany "Stupid Love". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej wersji horroru "Candyman", za którą odpowiada Jordan Peele. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się materiał promujący film "Nie czas umierać", czyli 25. Bonda z Danielem Craigiem w roli agenta 007. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się zwiastun cyklu "Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny thrillera "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", za który odpowiada Chris Rock. więcej