Hailee Steinfeld w klipie Benny'ego Blanco i Juice WRLD

Hailee Steinfeld w klipie Benny'ego Blanco i Juice WRLD
ZOBACZ GALERIĘ Hailee Steinfeld w klipie Benny'ego Blanco i Juice WRLD

Hailee Steinfeld w klipie Benny'ego Blanco i Juice WRLD

Benny Blanco i Juice WRLD opublikowali teledysk do piosenki "Graduation".

Do utworu powstał klip, w którym pojawia się plejada gwiazd: Hailee Steinfeld, Justice Smith, Olivia Munn, Dove Cameron, Ross Butler, Noah Cyrus, Tommy Dorfman, Tony Revolori, Lil Dicky czy Maddie Ziegler.

Najpopularniejszy dziwak w muzycie pop – tak o Blanco czytamy na łamach "The New York Times". Nominowany do Grammy producent i artysta tym razem połączył siły z niezwykle popularnym raperem Juice WRLD. "Graduation" doczekało się klipu w reżyserii Jake'a Schreiera. W kawałku znalazły się sample z utworu Vitamin C o tym samym tytule.

Debiutancki album Benny'ego, "Friends Keep Secrets", przekroczył liczbę miliarda streamów. Na krążku znalazł się m.in. kawałek "Eastside" ft. Halsey & Khalid, który w USA ma już status czterokrotnej platyny, a w Wielkiej Brytanii – dwukrotnej.

Benny Blanco ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa, Kanye West i wielu innych.

20-letni Juice WRLD rozpoczynał swoją karierę na Soundcloudzie. Po sukcesie klipu "All Girls Are The Same" podpisał kontrakt z Interscope Records, a niedługo później zaprezentował singiel "Lucid Dreams", który stał się światowym hitem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej