"Halloween": Nick Castle znów będzie terroryzować Jamie Lee Curtis

"Halloween": Nick Castle znów będzie terroryzować Jamie Lee Curtis
ZOBACZ GALERIĘ "Halloween": Nick Castle znów będzie terroryzować Jamie Lee Curtis

"Halloween": Nick Castle znów będzie terroryzować Jamie Lee Curtis

Nick Castle, oryginalny odtwórca Michaela Myersa w filmie "Halloween", ponownie wdzieje maskę zabójcy.

Jak podaje serwis Bloody Disgusting, Nick Castle dołączył do obsady nowego obrazu z serii "Halloween". Oznacza to, że aktor na planie ponownie spotka się z Jamie Lee Curtis, która grała Laurie Strode w kultowym horrorze z 1978 roku i znów powróci do roli.

W nadchodzącym obrazie bohaterka ponownie będzie musiała stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanemu psychopatycznemu zabójcy. Ze spotkania z nim cztery dekady temu ledwo uszła z życiem.

Nick Castle będzie dzielił rolę Michaela Myersa z kaskaderem Jamesem Jude'em Courtneyem, który zastąpi go w niebezpiecznych sekwencjach. Wcześniej w scenach kaskaderskich z Castle'em występował Tony Moran.

Reżyserią zajmie się David Gordon Green ("Wicedyrektorzy", "Kryzys to nasz pomysł", "Manglehorn"). Twórca - razem z Dannym McBride'em - napisał również scenariusz.

John Carpenter, twórca oryginału, będzie zaangażowany w projekt jako konsultant, producent wykonawczy i prawdopodobnie kompozytor. Produkcja ma ignorować wszystko, co stworzono w ramach cyklu "Halloween", poza pierwszym filmem z 1978 roku. Innymi słowy będzie to bezpośredni sequel dzieła sprzed 40 lat.

Premiera jest ustalona na 19 października 2018 roku.

Nick Castle wiele lat nie pojawiał się na ekranie, ostatnio w filmie "Chłopiec, który umiał latać" w 1986 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej