Hank Azaria głównym głosem u Setha MacFarlane'a

Hank Azaria, którego głos od 25 lat gości w "Simpsonach", tym razem będzie mógł zaprezentować umiejętności w animowanym serialu "Bordertown".

Akcja serialu rozgrywać będzie się w małym miasteczku w Teksasie. Bohaterem cyklu będzie mąż i ojciec trójki dzieci, Bud Buckwald, który pracuje jako strażnik na granicy. Mężczyzna ma spore problemy z przystosowaniem się do zmian, jakie zachodzą dookoła. Dodatkowo musi zmagać się ze swoim sąsiadem, ambitnym imigrantem, który żyje w Stanach mniej niż 10 lat, ale radzi sobie lepiej niż Bud.

Głównemu bohaterowi głosu użyczy Hank Azaria, a sąsiadowi Buda Nicholas Gonzalez. W obsadzie są też Alex Borstein, Missi Pyle, Judah Friedlander oraz Efren Ramirez.

Serial wyemituje stacja FOX. Pomysłodawcą i scenarzystą jest Mark Hentemann ("Głowa rodziny"). Za produkcję odpowiada Seth MacFarlane ("Głowa rodziny", "Amerykański tata", "Ted").

Głos Hanka Azarii znany jest wszystkim fanom serialu "Simpsonowie". Aktor zagrał ostatnio w dramacie biograficznym "Królowa XXX" ("Lovelace").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej