Hank Azaria uprzykrza życie Rayowi Donovanowi

Hank Azaria uprzykrza życie Rayowi Donovanowi
ZOBACZ GALERIĘ Hank Azaria uprzykrza życie Rayowi Donovanowi

Hank Azaria uprzykrza życie Rayowi Donovanowi

Hank Azaria i Sherilyn Fenn wystąpią w drugim sezonie serialu "Ray Donovan".

Przypomnijmy, że tytułowy bohater (Liev Schreiber) to prywatny konsultant służący radą najbogatszym i najsłynniejszym mieszkańcom Los Angeles. Choć Ray w mgnieniu oka rozwiązuje wszelkie problemy swoich klientów, sam nie radzi sobie ze swoim życiem i skomplikowanymi relacjami rodzinnymi.

W nowych odcinkach Hank Azaria wcieli się w ambitnego i zarozumiałego szefa oddziału FBI w Los Angeles, który szybko zachodzi za skórę Rayowi. Sherilyn Fenn zagra żonę Azarii.

W serialu występują także Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok, Steven Bauer, Katherine Moennig, Pooch Hall, Kerris Dorsey i Devon Bagby. Premiera drugiego sezonu planowana jest na lato tego roku.

Hanka Azarię mogliśmy podziwiać ostatnio w filmach "Lovelace" i "Smerfy 2". Sherilyn Fenn, czyli Audrey z "Miasteczka Twin Peaks", występowała niedawno w serialu "Miasto cudów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej