"Happyish" znika z anteny po jednym sezonie

Tylko przez jeden sezon utrzymał się na antenie serial "Happyish". Telewizja Showtime właśnie ogłosiła decyzję o rezygnacji z dalszych prac nad produkcją.

Nie pomogła gwiazdorska obsada, w której znaleźli się Steve Coogan i Kathryn Hahn. Satyra dowodząca, że poszukiwanie szczęścia czyni nas najbardziej nieszczęśliwymi, żegna się z widzami. Dyrekcja stacji podjęła taką decyzję ze względu na za niskie, wynoszące zaledwie kilkaset tysięcy osób, wskaźniki oglądalności.

Serial, którego bohaterami była rodzina pewnego dyrektora w średnim wieku, od początku borykał się z losem. Pierwotnie jego główną gwiazdą miał być Philip Seymour Hoffman, który przed śmiercią (wywołaną przedawkowaniem narkotyków) zdołał jeszcze wystąpić w odcinku pilotażowym. Po tragedii twórcy nie zrezygnowali z projektu i zmienili obsadę.

Ostatni odcinek został nadany w USA w czerwcu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej