Hardcorowy trailer w pierwszoosobowej perspektywie

W sieci pojawił się pierwszy trailer do filmu akcji "Hardcore", który został nakręcony całkowicie z perspektywy pierwszej osoby.

Trailer, który dostępny jest pod tym linkiem, rozpoczyna się, gdy główny bohater zostaje pośmiertnie zamieniony w cyborga. Opiekuje się nim Halley Bennett, która pomaga mu testować nowe, robotyczne ramię i inne zrekonstruowane elementy.

Później rozpoczyna się szalona jazda, podczas której bohater-cyborg podejmuje się wielu brutalnych i ekstremalnych akcji. Widać również jego niepokojące wspomnienia z przeszłości. Całość prezentowana jest z pierwszoosobowej perspektywy.

W oficjalnym synopsisie czytamy: "nie pamiętasz niczego. Głównie dlatego, że zostałeś właśnie wskrzeszony przez swoją żonę (Halley Bennett), która mówi ci, że masz na imię Henry. Gratulacje, jesteś teraz cyborgiem. Pięć minut później twoja żona zostaje porwana, a ty prawdopodobnie powinieneś ją uratować. Kto ją dorwał? Ma na imię Akan (Danila Kozlovsky) i jest psychotycznym megalomanem z telekinetycznymi zdolnościami i niekończącą się armią najemników. Znajdujesz się również w nieznanym ci mieście - w Moskwie i każdy chce cię zabić. Każdy, oprócz tajemniczego, brytyjskiego kolesia o imieniu Jimmy (Sharlto Copley). Być może jest po twojej stronie. Powodzenia Henry. Będzie ci ono potrzebne..."

"Hardcore" miał premierę na festiwalu filmowym w Toronto. Producentem filmu jest Timur Bekmambetov ("Wanted - Ścigani"), a reżyserem i autorem scenariusza jest rosyjski filmowiec Ilya Naishuller.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej