Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"

Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"
ZOBACZ GALERIĘ Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"

Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"

Już w 2014 roku na ekrany polskich kin trafi pełnometrażowy debiut Krzysztofa Skoniecznego - "Hardkor Disko". W głównej roli zobaczymy Marcina Kowalczyka, gwiazdora "Jesteś Bogiem".

Film "Hardkor Disko" został wyprodukowany przez niezależną grupę głębokiOFF. Wcześniej twórcy zajmowali się przede wszystkim teledyskami oraz teatrem. Głównym bohaterem produkcji jest Marcin (Marcin Kowalczyk), młody mężczyzna, który dowiaduje się o pewnym bardzo istotnym fakcie na temat własnej przeszłości i poznaje swoją prawdziwą tożsamość. Niespodziewanie spotyka na swojej drodze Olę. Wkracza w jej życie pełne narkotyków, imprez i nielegalnych wyścigów samochodowych. To nie odciąga go jednak od pewnego radykalnego planu.

Twórcy określają swoje dzieło mianem współczesnej tragedii antycznej. Mówią, że to opowieść o miłości niemożliwej, desperackim poszukiwaniu tożsamości, winie, zemście i karze, ale również o młodych ludziach, którzy są coraz bardziej zagubieni w świecie konsumpcji, hedonizmu i agresji.
Poza Kowalczykiem w filmie grają Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska i Janusz Chabior.

Więcej informacji o produkcji można znaleźć na jej stronie oraz na oficjalnym profilu na Facebooku.

Dystrybutorem "Hardkor Disko" będzie Gutek Film.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej