Harrison Ford ponownie ze Stevenem Spielbergiem

Na Harrisona Forda czeka kolejna prezydencka rola.

Aktor, który w 1997 roku wcielił się w fikcyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych w thrillerze "Air Force One", tym razem zagra historyczną postać. Ford miałby się wcielić w wiceprezydenta Andrew Johnsona, który po zabójstwie Abrahama Lincolna przejął obowiązki głowy USA.

Przypomnijmy, że w obrazie "Abraham Lincoln" tytułową powstać zagra Liam Neeson. Sally Field wcieli się w postać żony prezydenta, Mary Todd.

Film powstanie na podstawie biograficznej książki "Team of Rivals: The Political Genius of Abraham Lincoln" autorstwa Doris Kearns. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozpoczną się zdjęcia do projektu. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż produkcja ruszy dopiero po tym jak Spielberg nakręci dramat sądowy "The Trial of the Chicago 7". Obecnie reżyser kończy pracę przy czwartej części przygód Indiany Jonesa, którego postać odgrywa Ford.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej