Harry Connick Jr. z Willem i Grace

Harry Connick Jr. z Willem i Grace
ZOBACZ GALERIĘ Harry Connick Jr. z Willem i Grace

Harry Connick Jr. z Willem i Grace

Jazzowy muzyk i aktor, Harry Connick Jr., oficjalnie wrócił do nowej odsłony sitcomu "Will i Grace".

Artysta ponownie zagra Leo, ukochanego Grace (Debra Messing), którego główna bohaterka poślubiła w finale w 2006 roku. Na Instagramie Messing, a także na profilu Megan Mullally, można zobaczyć wspólne zdjęcia z Leo.

Nad nowymi odcinkami pracują David Kohan i Max Mutchnick, którzy zajmowali się serialem również w latach 1998 - 2006. Powstało wówczas ponad 200 odcinków.

Przypomnijmy, że pomysł powrotu komedii na antenę zrodził się po tym, jak obsada spotkała się na planie 10-minutowego spotu internetowego związanego z wyborami w USA.

Pierwszy nowy sezon (składający się z 12 odcinków) zadebiutuje 28 września. Zamówiono już kolejną odsłonę, która liczyć będzie 13 odcinków. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej serii powrócą aktorzy z oryginału, czyli Debra Messing (Grace), Eric McCormack (Will), Megan Mullally (Karen) i Sean Hayes (Jack).

Harry Connick Jr. do tej pory wystąpił m.in. w takich filmach jak: "Sekcja 8.", "Ulotna nadzieja", "Dzień Niepodległości", "Psychopata" czy "Ślicznotka z Memphis". Jeśli chodzi o jego karierę muzyczną, to artysta wydał 26 albumów, z których ostatni to "That Would Be Me" z 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej