Harry Potter po raz ósmy?

Joanne K. Rowling rozważna napisanie jeszcze jednej powieści o losach Harry'ego Pottera.

Na początku tego roku ukazał się według zapowiedzi brytyjskiej autorki ostatni, czyli siódmy tom przygód młodego czarodzieja - "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Obecnie 42-letnia pisarka zastanawia się nad kontynuacją losów bohaterów z Hogwartu. Rowling przyznała, że tym razem centralną postacią nie musiałby być Harry.

- Od czasu ukończenia pracy zdarzały mi się chwile słabości, kiedy myślałam o napisaniu ósmej powieści. Ale jeśli, i to bardzo duże jeśli, kiedykolwiek zasiądę do pisania, to nie uczynię Harry'ego Pottera głównym bohaterem - zdradziła angielska autorka.

Przypomnijmy, że obecnie trwają prace nad najnowszą filmową produkcją opartą na potterowskiej sadze - "Książę Półkrwi". Premiera planowana jest na przyszły rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej