Harry Potter wiecznie się kręci

Harry Potter wiecznie się kręci
ZOBACZ GALERIĘ Harry Potter wiecznie się kręci

Harry Potter wiecznie się kręci

Może i książkowa seria o przygodach Harry'ego Pottera nie doczeka się kontynuacji, jednak producenci z wytwórni Warner nie mają zamiaru zabijać złotodajnej kury.

Według wcześniejszych doniesień wytwórnia planuje podzielić adaptację ostatniego, ósmego tomu przygód młodego czarodzieja z Hogwartu, na dwie części. Teraz pojawiły się informacje, iż planowany jest jeszcze jeden film.

Jak podała gazeta "Sunday Mirror", Joanne K. Rowling napisała nowe opowiadanie z Potterem w roli głównej. Po siedmiu tomach to kolejne dzieło, które jest potencjalnym materiałem na scenariusz filmu. Jak na razie szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy.

Przypomnijmy, że obecnie trwają prace nad przeniesieniem na duży ekran tomu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Premiera filmu planowana jest na 21 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej