Harry Potter wzgardził Bruce'em Springsteenem

Bruce Springsteen potwierdził, że napisał kiedyś piosenkę do filmu o przygodach Harry'ego Pottera. Niestety, utwór nie został zaakceptowany.

- To była wielka ballada, nietypowa dla mnie, inna od tego, co zazwyczaj śpiewam - wspomina Boss.

Numer, o którym plotki krążyły przez lata, nosił tytuł "I'll Stand by You Always". Nie wiadomo jednak, do którego obrazu z Danielem Radcliffe'em powstał. - To była dobra piosenka, muszę się zapytać, czemu jej nie wykorzystali - mówi Amerykanin na antenie BBC Radio 2.

Artysta dodał, że pewnego dnia chciałby zaangażować się w film dla dzieci.

Bruce Springsteen to wielokrotny zdobywca Grammy, laureat Złotych Globów i Oscara. Na całym świecie sprzedał ponad 120 milionów płyt. Jego największe dzieła to "Born to Run" (1975) i "Born in the U.S.A." (1984).

Ostatni longplay rockmana z New Jersey, "High Hopes", ukazał się w styczniu 2014 roku. Wydawnictwo dotarło na 1. miejsce w kilkunastu krajach. Rok później pojawił się box "The Ties That Bind: The River Collection".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej