Harry Potter zdobywa Box Office

W ostatni weekend film "Harry Potter i insygnia śmierci: Część II" przyciągnął do kin ponad 32 tysiące fanów.

To już czwarty tydzień, kiedy ostatnia cześć sagi o niezwykłym czarodzieju zwycięża w zestawieniu polskiego Box Office. Od daty premiery obraz obejrzało prawie 1,1 miliona Polaków.
Na drugim miejscu uplasowała się debiutująca w kinach "Geneza Planety Małp". Tę opowieść o eksperymentach genetycznych, dzięki którym stworzono rasę niezwykle inteligentnych małp, walczących z człowiekiem o dominację na Ziemi, obejrzało już prawie 25 tysięcy widzów.
Na trzecie miejsce spadła animacja "Kubuś i przyjaciele".
Wśród najpopularniejszych filmów znalazły się jeszcze dwie nowości - ekranizacja komiksu Marvela "Captain America: Pierwsze starcie" z Chrisem Evansem, Sebastianem Stanem, Hayley'em Atwellem i Hugo Weavingiem w rolach głównych oraz polski thriller wyreżyserowany przez Rafaela Lewandowskiego "Kret". Historię rodziny byłego działacza górniczej Solidarności, której szczęście niszczy ujawnienie zdarzenia sprzed lat, obejrzało już ponad 17 tysięcy osób. W filmie zagrali: Borys Szyc, Marian Dziędziel, Wojciech Pszoniak, Magdalena Czerwińska, Sławomir Orzechowski i Bartłomiej Topa.


www.film.wp.pl

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej