Harry Styles i Ansel Elgort chcą być Elvisem Presleyem

Harry Styles i Ansel Elgort chcą być Elvisem Presleyem
ZOBACZ GALERIĘ Harry Styles i Ansel Elgort chcą być Elvisem Presleyem

Harry Styles i Ansel Elgort chcą być Elvisem Presleyem

Harry Styles i Ansel Elgort oraz Aaron Taylor-Johnson, Austin Butler i Miles Teller ubiegają się o rolę Elvisa Presleya w biograficzny filmie Baza Luhrmanna.

Tom Hanks sportretuje w filmie 'Pułkownika' Toma Parkera, wieloletniego menadżera Elvisa Presleya, jednego z najbardziej znanych impresario w historii muzyki. Tom Parker odkrył Elvisa jeszcze gdy był nieletni i namówił RCA by wykupiła go za 40 tysięcy dolarów z lokalnej wytwórni Sun Records. Parker, człowiek o tajemniczym pochodzeniu, odpowiedzialny był za międzynarodową karierę muzyczną i filmową króla rock and rolla, z której czerpał 50 procent zysków. Chociaż impresario utrzymywał, że jest Amerykaninem, okazało się że urodził się w Holandii. W rodzinnym kraju Parker miał być zamieszany w zabójstwo pewnej kobiety. Fakt ten może tłumaczyć niechęć menadżera do europejskich podróży, która uniemożliwiła królowi Presleyowi koncerty na naszym kontynencie. Parker zmarł w 1997 roku w wieku 87 lat.

Harry Styles, Ansel Elgort, Aaron Taylor-Johnson, Austin Butler oraz Miles Teller są kandydatami do głównej roli. Obecnie trwają próby wiec zapewne szybko poznamy nazwisko wybranego aktora.

Scenariusz, którego bohaterem jest Elvis Presley pisze Baz Luhrmann. Pomoże mu stały współpracownik Craig Pearce.

Znany z One Direction Harry Styles zagrał ostatnio w filmie "Dunkierka". Ansel Elgort to gwiazda filmu "Baby Driver".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej