Harry Styles kolejnym Justinem Timberlakiem

Harry Styles chce podobno być kolejnym Justinem Timberlakiem. Na razie - trzeba przyznać - nieźle mu idzie.

Przypomnijmy, że Harry Styles to członek boysbandu One Direction, który właśnie pracuje na solową karierę. Za wzór ma Justina Timberlake'a wywodzącego się z 'N Sync.

Styles, podobnie jak jego starszy kolega, nie zamierza skupić się wyłącznie na muzyce, ale także chce dać się poznać jako aktor. Zrobił ku temu pierwszy krok, występując w dramacie "Dunkierka" Christophera Nolana. Jak pamiętamy, Justin zagrał m.in. w "Social Network" Davida Finchera czy "Co jest grane, Davis?" braci Coenów.

Harry podpisał też opiewający na 80 milionów dolarów kontrakt na solową działalność. Obecnie pracuje nad pierwszą płytą.

- Harry podziwia Justina - zdradził informator. - Jest pod wrażeniem tego, jak poprowadził swoją karierę, łącząc aktorstwo i śpiewanie.

Najnowszy longplay One Direction, "Made in the A.M.", ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie członkowie zespołu zajmują się indywidualnymi projektami. Dla Harry'ego Stylesa "Dunkierka"("Dunkirk") jest filmowym debiutem.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną. Jego najnowszy przebój, "Can't Stop The Feeling!", z animacji "Trolle" został nominowany do Oscara. Ostatni fabularny film z jego udziałem to czkający na premierę "Wonder Wheel" Woody'ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej