Harvey Weinstein szpieguje kobiety, które molestował

Harvey Weinstein szpieguje kobiety, które molestował
ZOBACZ GALERIĘ Harvey Weinstein szpieguje kobiety, które molestował

Harvey Weinstein szpieguje kobiety, które molestował

Harvey Weinstein zatrudnił szpiegów, by zbierali informacje na temat kobiet, które oskarżyły go o molestowanie.

Producent zatrudnił firmę Black Cube, w której pracują przede wszystkim byli oficerowie Mossadu i innych agencji wywiadowczych Izraela. Były szef The Weinstein Company współpracuje także z firmą Kroll, jedną z największych kompani wywiadowczych na świecie.

Jeden z pracowników Black Cube, podając się za aktywistę ruchów kobiecych, cztery razy spotkał się z Rose McGowan i nagrywał z nią rozmowy. Ten sam pracownik spotykał się też z dziennikarzami, by poznać personalia kobiet, które zeznawały w prasie przeciwko Weinsteinowi. Dodatkowo Weinstein zlecił dziennikarzom przeprowadzenie rozmów z oskarżającymi go kobietami.

Policja nowojorska prowadzi śledztwo przeciwko Harveyowi Weinsteinowi w związku z oskarżeniami o gwałt. Zarzuty takie wysunęła aktorka Paz de la Huerta.

Przypomnijmy, że magazyny "New York Times", a następnie "New Yorker" ujawniły, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Po tych sensacyjnych doniesieniach Weinstein został zwolniony ze swojej firmy The Weinstein Company, a także został wyrzucony z przyznającej Oscary, Akademii Filmowej. Nawet Bob Weinstein odwrócił się od brata, nazywając go "chorym i zepsutym".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej