Hayley Atwell u boku Ewana McGregora

Hayley Atwell u boku Ewana McGregora
ZOBACZ GALERIĘ Hayley Atwell u boku Ewana McGregora

Hayley Atwell u boku Ewana McGregora

Hayley Atwell, znana z roli agentki Peggy Carter z serialu "Agentka Carter", dołączyła do obsady filmu "Christopher Robin", nowej produkcji Disneya.

Przypomnijmy, że film nawiązywać będzie do serii słynnych bajek o Kubusiu Puchatku. Na ekranie śledzić będziemy poczynania nie tak szczęśliwego już dorosłego Christophera - Krzysia (w tej roli Ewan McGregor), który przytłoczony pracą nie ma czasu dla rodziny. Niespodziewanie odwiedza go Kubuś, który potrzebuje pomocy w odnalezieniu przyjaciół w Stumilowy Las. Hayley Atwell ma wcielić się w żonę Krzysia, chociaż wcześniej z tą postacią kojarzono nazwisko Gemmy Arterton.

Reżyserią filmu zajmie się Marc Forster. Pierwszą wersję scenariusza przygotował Alex Ross Perry. Teraz nad tekstem pracują Tom McCarthy ("Spotlight", "13 Reasons Why") i Allison Schroeder ("Ukryte działania").

A.A. Milne nazwał wymyśloną przez siebie postać "Kubusiem Puchatkiem" ("Winnie the Pooh"), kiedy jego syn, Christopher Robin, zobaczył w zoo niedźwiadka i ochrzcił imieniem Winnie swojego pluszowego misia. Inne zabawki chłopca zainspirowały postacie Prosiaczka czy Tygryska znane z opowieści o Kubusiu Puchatku.

Hayley Atwell będzie można wkrótce oglądać nie tylko w filmie "Christopher Robin", ale i w nowej wersji "Howards End".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej