Hayley Atwell w Howards End

Hayley Atwell w Howards End
ZOBACZ GALERIĘ Hayley Atwell w Howards End

Hayley Atwell w Howards End

Hayley Atwell, Matthew Macfadyen i Tracey Ullman zagrają w miniserialu "Howards End". Stacja BBC powróciła do pomysłu sprzed kilku lat i zamierza przenieść powieść E.M. Forstera na mały ekran.

Akcja rozgrywa się na początku XX wieku w Anglii. W posiadłości w Howards End splatają się losy trzech rodzin: bogatych przedsiębiorców, idealistycznych intelektualistów i niezbyt zamożnych robotników.

BBC połączy siły ze Starz realizując minicykl. Hettie Macdonald stanie za kamerą czterech odcinków. Zdjęcia powstawać będą w okolicach Londynu.

Hayley Atwell zagra Margaret Schlegel, Matthew Macfadyen sportretuje Henry'ego Wilcoksa a Tracey Ullman ciotkę Juley Mund.

Na postawie powieści w 1992 roku powstał film, w którym główne role zagrali Emma Thompson, Helena Bonham Carter, Vanessa Redgrave i Anthony Hopkins. Obraz w reżyserii Jamesa Ivory'ego otrzymał trzy Oscary.

Hayley Atwell znana jest z roli agentki Peggy Carter. Ostatnio grała też w cyklu "Conviction".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej