Helen Mirren nawiedzana przez duchy zmarłych

Helen Mirren nawiedzana przez duchy zmarłych
ZOBACZ GALERIĘ Helen Mirren nawiedzana przez duchy zmarłych

Helen Mirren nawiedzana przez duchy zmarłych

Do sieci trafił pełen zwiastun thrillera "Winchester" z Helen Mirren w roli głównej. Za inspiracje twórcom posłużył Winchester Mystery House, zwany najbardziej nawiedzonym domem na świecie.

Helen Mirren wciela się w opowieści w Sarę Winchester, dziedziczkę karabinowej fortuny. Kobieta jest przekonana, że nawiedzają ją dusze wszystkich, którzy zostali zabici przez produkt jej rodziny. Gdy nagle umierają jej mąż i dziecko, traci ostatnie wątpliwości. Wtedy też w jej posiadłości zjawia się sceptyczny psychiatra z San Francisco, który ma zbadać jej stan psychiczny. Gdy inni sądzą, że zwariowała, lekarze Eric Price (w tej roli Jason Clarke) zaczyna podejrzewać, że nie jest to zwykła obsesja.

Klimatyczną, nieco gotycką zapowiedź można obejrzeć poniżej.W thrillerze grają również Sarah Snook i Angus Sampson. Za kamerą stanęli Michael i Peter Spierigowie.

Premiera thrillera "Winchester" planowana jest na 2 lutego 2018 roku.
Tagi: Helen Mirren

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej