Hilary Duff będzie Sharon Tate

Hilary Duff będzie Sharon Tate
ZOBACZ GALERIĘ Hilary Duff będzie Sharon Tate

Hilary Duff będzie Sharon Tate

Popowa wokalistka i aktorka Hilary Duff zagra główną rolę w horrorze "The Haunting of Sharon Tate".

Będzie to jeden z trzech filmów opowiadających o zabójstwach popełnionych przez Charlesa Mansona i jego sektę. Nad jednym pracuje Quentin Tarantino a nad drugim, zatytułowanym "Charlie Says", Mary Harron.

W "The Haunting of Sharon Tate" wystąpi także Jonathan Bennett, który wcieli się w byłego chłopaka tytułowej bohaterki. O rolę stara się także Lydia Hearst.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na będącej w 9. miesiącu ciąży, 26-letniej Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Hilary Duff zaczynała karierę jago nastoletnia gwiazda Disney Channel. Później grywała w produkcjach telewizyjnych oraz w serialach, m.in. "Plotkarze" i "Dwóch i pół". Ostatnio zajęta była na planie cyklu "Younger".

Piąty longplay artystki zatytułowany "Breathe In. Breathe Out." ukazał się w czerwcu 2015 roku.
Tagi: Hilary Duff

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej