Hilary Duff, Steve Coogan i katastrofa Challengera

Hilary Duff, Steve Coogan i katastrofa Challengera
ZOBACZ GALERIĘ Hilary Duff, Steve Coogan i katastrofa Challengera

Hilary Duff, Steve Coogan i katastrofa Challengera

Hilary Duff i Steve Coogan wystąpią w dramacie zatytułowanym \"Safety Glass\", w reżyserii Jonathana Glatzera. Do obsady dołączą również Amanda Peet, Amber Tamblyn i Amanda Seyfried.

Film opowiadał będzie o tragedii wahadłowca Challenger widzianej z perspektywy reportera, który zaprzyjaźnia się z grupą nastolatków.

Challenger eksplodował nad Florydą po południu 28 stycznia 1986 roku. Na skutek powstałej nieszczelności ogień przepalił zbiornik zewnętrzny promu. Na pokładzie zginęła cała siedmioosobowa załoga misji STS-51-L. Wśród uczestników lotu znajdowała się Christa McAuliffe, nauczycielka szkolna, która dołączyła do załogi jako pierwsza uczestniczka programu \"Nauczyciel w kosmosie\". Ogromne nagłośnienie medialne sprawiło, w ciągu pierwszej godziny po katastrofie dowiedziało się o niej aż 85 procent Amerykanów.

Steve Coogan, Brytyjczyk znany najlepiej jako Alan Partridge z popularnego serialu komediowego, wystąpił niedawno w dramacie \"Maria Antonina\". Film trafił do polskich kin w styczniu 2007 roku.

Hilary Duff pojawiła się w zeszłym roku w komedii pod tytułem \"Dziedziczki\". W marcu 2007 roku ukazał się kolejny album młodej, wszechstronnej gwiazdy, zatytułowany \"Dignity\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej