Hilary Swank dołączyła do Danny'ego Boyle'a

Hilary Swank dołączyła do Danny'ego Boyle'a
ZOBACZ GALERIĘ Hilary Swank dołączyła do Danny'ego Boyle'a

Hilary Swank dołączyła do Danny'ego Boyle'a

Hilary Swank dołączyła do obsady serialu "Trust", którego producentem wykonawczym i reżyserem jest Danny Boyle.

Przypomnijmy, że produkcja ma liczyć 10 odcinków. Scenariusz autorstwa Simona Beaufoya koncentruje się na rodzinie Gettych. Donald Sutherland ma zagrać miliardera J. Paula Getty'ego, jedną z najbardziej ikonicznych i enigmatycznych postaci XX wieku. Mężczyzna był twórcą rodzinnej fortuny, ale i utrapieniem dla bliskich. Miał miliony, ale sam prał swoje skarpetki. Był wizjonerem, marzącym o dynastii.

Głównym bohaterem "Trust" będzie wnuk potentata - John Paul Getty III. Akcja rozgrywać się będzie w roku 1973, gdy młody Getty został porwany przez mafię w Rzymie. Przestępcy byli zaskoczeni reakcją (lub jej brakiem) zarówno ze strony rodziny, jak i policji. Detektywi sądzili, że to dowcip. Pogrążony w narkotykowym nałogu ojciec Paula nie odpowiadał na telefony. Dziadek również nie reagował. Z bandytami musiała negocjować matka, która nie miała pieniędzy. W tej właśnie roli - zdeterminowanej i zaradnej Gail Getty - zobaczymy Hilary Swank.

Zdjęcia do serialu ruszyć mają już w czerwcu. Ekipa pracować będzie w Londynie i w Rzymie. Premiera zapowiedziana została na styczeń 2018 roku. "Trust" powstaje dla sieci FX.

Wcześniej Hilary Swank zobaczymy u boku Daniela Craiga, Adama Drivera i Channinga Tatuma w filmie "Logan Lucky".
Tagi: Hilary Swank

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej