Hit Sundance w wakacje w kinach

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Me and Earl and the Dying Girl", który stał się hitem festiwalu Sundance zdobywając nagrodę publiczności i główną nagrodę jury.

Oparty na powieści Jesse'ego Andrewsa obraz opowiada o nastolatku, Gregu, którego w szkole nikt nie zauważa i który ma tylko jednego kumpla, Earla. Razem grają w gry i kręcą amatorskie filmy. Pewnego dnia na drodze Grega staje Rachel - dziewczyna chora na białaczkę. Nowa przyjaźń odmienia życie chłopca.

W głównych rolach występują Thomas Mann, Olivia Cooke, Nick Offerman, Connie Britton, Jon Bernthal, Molly Shannon i RJ Cyler.

Autorem scenariusza jest twórca powieści, Jesse Andrews. Za kamerą adaptacji stanął Alfonso Gomez-Rejon, który wcześniej pracował przy "Glee" i "American Horror Story".

Amerykańska premiera zapowiedziana została na 12 czerwca. Zwiastun można obejrzeć na YouTube.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej