Horrorowa seria "Obecność" z miliardem dolarów

Horrorowa seria "Obecność" z miliardem dolarów
ZOBACZ GALERIĘ Horrorowa seria "Obecność" z miliardem dolarów

Horrorowa seria "Obecność" z miliardem dolarów

Po sukcesie filmu "Annabelle: Narodziny zła", filmy związane ze światem horroru "Obecność", łącznie zarobiły ponad miliard dolarów.

"Annabelle: Narodziny zła" to kolejny spin-off "Obecności". W filmie śledzić można losy twórcy lalek i jego żony, którzy 20 lat po śmierci swej córki przyjmują do domu zakonnicę i kilkoro sierot. Film zarobił już 110 milionów dolarów. W obsadzie znaleźli się Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Tayler Buck, Anthony LaPaglia i Miranda Otto.

Dotąd w ramach horrorowego uniwersum powstały "Obecność" (2013), "Obecność 2" (2016), "Annabelle" (2014) i "Annabelle: Narodziny zła" (2017). W 2018 roku doczekamy się prequela "The Nun". Na ekranie pojawią się Taissa Farmiga, Demián Bichir, Charlotte Hope i Bonnie Aarons.

Oryginał przedstawiał inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ekspertów od zjawisk paranormalnych. W rolach głównych wystąpili .

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej