"House Of Cards" wznawia produkcję

"House Of Cards" wznawia produkcję
ZOBACZ GALERIĘ "House Of Cards" wznawia produkcję

"House Of Cards" wznawia produkcję

Po dłuższej przerwie związanej ze skandalem wokół Kevina Spaceya, w przyszłym miesiącu mają zostać wznowione prace nad serialem "House Of Cards".

Netflix kręci szósty i - jak się okazało - ostatni sezon produkcji. Zdjęcia ponownie powinny ruszyć w grudniu. Przerwę wydłużono o kolejne dwa tygodnie od 27 listopada od 8 grudnia. - Ostatnie miesiące były dla nas ciężką próbą, której nikt z nas nie mógł przewidzieć - czytamy w komunikacie twórców. - Jedna z rzeczy, które zrozumieliśmy to, że ten serial jest większy niż jedna osoba.

"House Of Cards" opowiada o polityku, Franku Underwoodzie, który nie przebiera w środkach, pnąc się po szczeblach kariery w Waszyngtonie. Jak do tej pory powstało pięć sezonów. Netflix już planuje spin-offy cyklu.

Przypomnijmy, że afera z Kevinem Spaceyem, zaczęła się, gdy Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") ujawnił, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem. Wkrótce jednak pojawiły się też inne oskarżenia, m.in. od współpracowników z planu "House of Cards" czy pracowników londyńskiego The Old Vic Theatre, którego Kevin Spacey był dyrektorem. Netflix zawiesił współpracę z aktorem podczas prac nad szóstym i jak się okazało ostatnim sezonem "House of Cards", a Sony Pictures postanowiło wyciąć go z filmu "Wszystkie pieniądze świata". Kevin Spacey zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego.
Tagi: Kevin Spacey

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej