Hudson zastąpi Houston?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson ma szansę wystąpić w roli Rachel Marron w remake'u słynnego przeboju kinowego "The Bodyguard".

W oryginalnym obrazie Micka Jacksona z 1992 roku rolę tę zagrała zmarła w tym miesiącu Whitney Houston. Był to jej debiut na dużym ekranie. Partnerował jej Kevin Costner.


Wytwórnia Warner Bros. już od pewnego czasu planowała nakręcenie remake'u filmu, jednak tragiczna śmierć Houston nadała projektowi nowy wymiar - będzie on miał charakter hołdu złożonego zmarłej artystce.


Urodzona w 1981 roku w Chicago Jennifer Hudson zadebiutowała na dużym ekranie w 2006 roku rolą Effie Melody White w musicalu "Dreamgirls". Za tę kreację została uhonorowana Oscarem, Złotym Globem, nagrodą BAFTA, Czarną Szpulą, Satelitą oraz nagrodą Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych dla najlepszej aktorki drugoplanowej.


Hudson zagrała jeszcze w sześciu filmach: w "The Family That Preys", "Sekretnym życiu pszczół", dwóch częściach kinowego "Seksu w wielkim mieście", "Skrzydlatych cieniach" i "Winnie".


13 kwietnia światową premierę będzie miał najnowszy obraz z jej udziałem - komedia "The Three Stooges".


http://post.jagran.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej