Hudson zastąpi Houston?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson ma szansę wystąpić w roli Rachel Marron w remake'u słynnego przeboju kinowego "The Bodyguard".

W oryginalnym obrazie Micka Jacksona z 1992 roku rolę tę zagrała zmarła w tym miesiącu Whitney Houston. Był to jej debiut na dużym ekranie. Partnerował jej Kevin Costner.


Wytwórnia Warner Bros. już od pewnego czasu planowała nakręcenie remake'u filmu, jednak tragiczna śmierć Houston nadała projektowi nowy wymiar - będzie on miał charakter hołdu złożonego zmarłej artystce.


Urodzona w 1981 roku w Chicago Jennifer Hudson zadebiutowała na dużym ekranie w 2006 roku rolą Effie Melody White w musicalu "Dreamgirls". Za tę kreację została uhonorowana Oscarem, Złotym Globem, nagrodą BAFTA, Czarną Szpulą, Satelitą oraz nagrodą Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych dla najlepszej aktorki drugoplanowej.


Hudson zagrała jeszcze w sześciu filmach: w "The Family That Preys", "Sekretnym życiu pszczół", dwóch częściach kinowego "Seksu w wielkim mieście", "Skrzydlatych cieniach" i "Winnie".


13 kwietnia światową premierę będzie miał najnowszy obraz z jej udziałem - komedia "The Three Stooges".


http://post.jagran.com

OSTATNIE

09.12.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Wonder Woman 1984". więcej
08.12.2019
"Kraina lodu 2" ciągle króluje w kinach na całym świecie. więcej
08.12.2019
W sieci pojawiła się krótka zajawka trailera "Wonder Woman 1984". więcej
07.12.2019
National Geographic opublikował pierwsze zdjęcie Cynthii Erivo z serialu \"Geniusz: Aretha\". więcej
07.12.2019
Już jutro fani doczekają się pierwszego trailera filmu "Wonder Woman 1984". więcej