Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"

Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"
ZOBACZ GALERIĘ Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"

Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu sequela romantycznej komedii "To właśnie miłość" ("Love Actually"). Tym razem mamy okazję zobaczyć pana premiera, którego znów gra Hugh Grant.

Producentka miniprodukcji, Emma Freud, zaprezentowała fotki, na których widać Granta oraz jego filmową żonę, w którą ponownie wciela się Martine McCutcheon. Zdjęcia można znaleźć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że reżyser Richard Curtis z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, szykuje krótkometrażówkę będącą swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Fani w filmiku, który jednak ma trwać 20 minut nie 10, dowiedzą się, co się wydarzyło przez te 14 lat.

Udział w przedsięwzięciu potwierdzili Liam Neeson i jego filmowy pasierb, czyli 26-letni dziś Thomas Brodie-Sangster, Hugh Grant i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "To właśnie miłość", ale pomyślałam, że krótka opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - mówi wcześniej Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał? To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później.

Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej