Hugh Jackman cały czas słucha Eda Sheerana

Hugh Jackman cały czas słucha Eda Sheerana
ZOBACZ GALERIĘ Hugh Jackman cały czas słucha Eda Sheerana

Hugh Jackman cały czas słucha Eda Sheerana

Hugh Jackman jest wielkim fanem Eda Sheerana, a szczególnie jego tekstów.

Gwiazdor znany z "X-menów" nie kryje, że uwielbia piosenki Anglika. - Nie ma nikogo, kto lepiej opowiada niż Ed Sheeran - przekonuje aktor. - Cały czas słucham piosenek Eda. Utwór "Castle on the Hill" naprawdę mnie poruszył. Jest piękny. To nie tylko świetna historia, ale na dodatek Ed otwarcie mówi o swoich przyjaciołach.

Hugh Jackman dodał, że jest przekonany, iż Ed najpierw skonsultował się ze znajomymi niż wypuścił w świat piosenkę o nich. - Jestem pewien, że ich zapytał i jestem pewien, że się zgodzili - mówi. - Koniec końców, jest tam wiele czułości.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album - "÷". Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud". Wokalista gościł też w serialu "Gra o tron", a ostatnio można go usłyszeć na nowym krążku Eminema, "Revival".

Hugh Jackman obecnie promuje swój najnowszy film, "Król rozrywki" ("The Greatest Showman On Earth"), który do naszych kin trafi 19 stycznia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej