Hugh Jackman chce ukraść rolę Craigowi

Hugh Jackman chce podkraść rolę Jamesa Bonda Danielowi Craigowi.

Aktor bardzo żałuje swojej decyzji sprzed kilku lat, gdy producenci proponowali mu wcielenie się w postać agenta 007 w "Casino Royale". Ma jednak nadzieję, że ówczesna odmowa nie oznacza, że już nigdy nie będzie mógł zagrać szpiega Jej Królewskiej Mości.

- Spokojnie sobie poczekam - żartuje aktor, którego niedługo będziemy mogli oglądać w filmie "Les Miserables Nędznicy". - Ile Daniel ma teraz lat? 62, prawda? Facet zaczął się już sypać. Będę mu powtarzał: "Jak tylko uznasz, że już masz dość, jestem gotowy". Przecież mam także brytyjski paszport.

- Propozycja zagrania Bonda nie przyszła do mnie w dobrym momencie, byłem wtedy bardzo zajęty - dodaje poważniej Jackman, który z powodzeniem wciela się w innego herosa, Wolverine'a. - Jednak gdy zobaczyłem Daniela na ekranie, pomyślałem, że może trzeba było rzecz bardziej przemyśleć. Film był świetny. A z Danielem bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Nikt nie mógł zagrać Bonda lepiej niż on.

Na nowego odtwórcę roli 007 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Craig podpisał kontrakt, na mocy którego zagra Bonda jeszcze przynajmniej dwa razy.
Tagi: Hugh Jackman

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej