Hugh Jackman gorszy od żony

Hugh Jackman gorszy od żony
ZOBACZ GALERIĘ Hugh Jackman gorszy od żony

Hugh Jackman gorszy od żony

Hugh Jackman zachęca swoją żonę do powrotu na plan filmowy.

Przed 16 laty aktor poślubił Deborrę-Lee Furness, którą poznał na planie australijskiego serialu "Correlli". Kiedy urodziły się im dzieci, Furness zrezygnowała z kariery, aby poświęcić się wychowaniu potomstwa. Choć od czasu do czasu grywa w filmach i serialach, Jackman namawia ją, aby wróciła do pracy na stałe.

- Deborra to jedna z najlepszych aktorek, jakie znam - oznajmił Jackman. - Jest niesamowita. Kiedyś miała swoje pięć minut w Hollywood i do dziś spotykam naprawdę wpływowych, ważnych ludzi, którzy mówią: "Gratulacje, piękna kariera, ale z was dwojga twoja żona ma większy talent". Za każdym razem, gdy to słyszę, przypominam sobie o poświęceniu, bezinteresowności i miłości Deborry. Dla nas rodzina zawsze była priorytetem, ale każdego dnia jestem świadomy faktu, że to właśnie Deb zrobiła dla niej najwięcej. Od jakiegoś czasu namawiam ją, żeby znów na poważnie zajęła się aktorstwem. Mówię: "Musisz wrócić do pracy, bo jesteś zbyt dobra. Nie marnuj talentu. Wszyscy muszą zobaczyć, jak jesteś świetna".

Dorobek Deborry Lee-Furness zamyka film "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole", w którym użyczyła głosu jednej z postaci. Jej męża będziemy mogli podziwiać od 25 stycznia w musicalu "Les Misérables - Nędznicy".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej