Hugh Jackman z perfekcyjnymi mięśniami

Hugh Jackman z perfekcyjnymi mięśniami
ZOBACZ GALERIĘ Hugh Jackman z perfekcyjnymi mięśniami

Hugh Jackman z perfekcyjnymi mięśniami

Hugh Jackman zaprzecza pogłoskom, jakoby jego perfekcyjne muskuły, zdobiące jeden z plakatów filmu "The Wolverine", były efektem przeróbek w Photoshopie.

Na fotografii, którą można zobaczyć m.in. tu, mięśnie Hugh Jackmana wydają się idealne. Na ciele aktora nie ma ani grama tłuszczu, każdy muskuł jest napięty. Gdy zdjęcie trafiło do sieci, wielu internautów uznało, że to photoshopowe oszustwo. Aktor zaprzecza.

- To ja - mówi Jackman. - Musiałem zmienić wagę swojego ciała, podnosić ciężary, a potem się rozebrać. Chciałem, żeby wytwórnia mi pomogła, bo… miałem ochotę na pizzę i piwo, a oni wydają grube miliony dolarów na efekty specjalne. Jednak powiedzieli mi: "Nie".

Efekt reżimu ćwiczeniowego Jackmana zobaczymy 26 lipca, na kiedy to została zapowiedziana polska premiera "The Wolverine". Przypomnijmy, iż znaczna część akcji filmu rozgrywać się będzie w Japonii, gdzie Logan dotrze w związku z niejaką Mariko, córką lokalnego mafioso. Za reżyserię odpowiada James Mangold.

Tagi: Hugh Jackman

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej