Hugo Weaving nie tęskni za Kapitanem Ameryką

Hugo Weaving ani nie wie czy otrzyma propozycję powrotu do serii "Captain America", ani nie chciałby takiej propozycji usłyszeć.

W pierwszej części filmowego cyklu, "Captain America: Pierwsze starcie" aktor zagrał czarny charakter, założyciela organizacji HYDRA. Aluzje do tej postaci pojawiły się ostatnio w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", więc nie wiadomo czy autorzy kolejnego filmu o losach Kapitana Ameryki, Anthony i Joe Russ, nie będą chcieli powrotu postaci Red Skull.

- Z nikim nie rozmawiałem na ten temat. Musimy poczekać i się przekonamy - wyjaśnia Hugo Weaving. - To nie jest coś, co chciałbym powtórzyć. Cieszę się, że zagrałem w tym filmie. Podpisałem kontrakt na udział w kolejnych, więc pewnie byłbym zobowiązany, ale nie sądzę aby chcieli kogokolwiek zmuszać.

Przypomnijmy, że w trzecim obrazie o dzielnym Kapitanie Ameryce, "Captain America: Civil War", ma dojść do swoistej wojny domowej w świecie Marvela. Konflikt rozpocznie dyskusja Kapitana Ameryki i Iron Mana w kwestii ustawy Superhero Registration Act, zmuszającej herosów do ujawnienia swych tożsamości władzom i działania pod ich kontrolą.

W roli głównej ponownie zobaczymy Chrisa Evansa. Partnerować mu będzie Robert Downey Jr., a także Chadwick Boseman jako kolejny superbohater, czyli Black Panther, oraz Daniel Brühl, który najprawdopodobniej wcieli się w czarny charakter.

Premierę "Captain America: Civil War" zaplanowano na 29 kwietnia 2016 roku.
Tagi: Hugo Weaving

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej