Ian Holm i Donald Sutherland po tej stronie lustra

Ian Holm i Donald Sutherland po tej stronie lustra
ZOBACZ GALERIĘ Ian Holm i Donald Sutherland po tej stronie lustra

Ian Holm i Donald Sutherland po tej stronie lustra

Ian Holm i Donald Sutherland wystąpią w obrazie "The Side of the Looking Glass" w reżyserii Orena Movermana.

Dwóm aktorom partnerować będą Sarah Michelle Gellar, Brendan Fraser i Naveen Andrews.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w Nowym Jorku. Holm wcieli się w rolę podupadającego na zdrowiu scenarzysty imieniem Charlie. Opiekę nad chorym przejmuje człowiek imieniem Abed, który jest w rzeczywistości płatnym zabójcą, mającym pozbawić bohatera życia na zlecenie tajemniczego Bena. W postać mordercy wcieli się Andrews, jego zleceniodawcę zagra zaś Fraser.

Moverman reżyserował będzie według własnego scenariusza. Za produkcję odpowiedzialni będą Jennifer Dana, Todd Haynes i Darryn Welch.

Ian Holm, znany z roli hobbita Bilbo w trylogii "Władca Pierścieni", użyczył niedawno głosu jednej z postaci w animacji "Ratatuj". Polska premiera filmu odbyła się w październiku 2007 roku. W tym samym miesiącu na rodzime ekrany trafił obraz "Odważna", w którym Naveen Andrews pojawił się o boku Jodie Foster.

Donald Sutherland wystąpił w roku 2007 w dramacie "Reign Over Me".

Brendana Frasera będziemy mogli podziwiać od 1 sierpnia 2008 roku w filmie przygodowym "Mumia 3: The Tomb Of The Dragon Emperor".

Sarah Michelle Gellar użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Wojownicze Żółwie Ninja", która trafiła na polskie ekrany we wrześniu 2007 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej