Ian Holm wraca do Śródziemia

Ian Holm jest zainteresowany ponownym wcieleniem się w postać Bilbo Bagginsa, bohatera "Hobbita", którego na duży ekran zamierza przenieść Guillermo Del Toro z producencką pomocą autora filmowej wersji "Władcy Pierścieni", Petera Jacksona.

Wielbiciele twórczości J.R.R. Tolkiena zapewne zdają sobie sprawę, iż 77-letni Holm jest zbyt stary aby zagrać niewielkiego miłośnika przygód, Bilbo Bagginsa. Jak zapewnił Del Toro, Brytyjczyk wcieli się jedynie w starszą wersję postaci. Młodszego hobbita zagra aktor w odpowiedniejszym wieku.

Przypomnijmy, że Del Toro podjął się ekranizacji powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem" oraz realizacji obrazu opowiadającego o wydarzeniach wypełniających 50 lat pomiędzy zakończeniem przygód opowiedzianych w "Hobbicie" i rozpoczęciem akcji "Władcy Pierścieni".

Z obsady "Władcy Pierścieni" do nowych filmów trafi na pewno Ian McKellen, który wcieli się w Gandalfa. W ciągu roku Del Toro potwierdzi doniesienia czy Andy Serkis wróci jako Gollum, a Viggo Mortensen jako Aragorn.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej