Ice Cube na ustawce z Charliem Dayem

Twórcy "Ustawki" ("Fist Fight") zaprezentowali drugi zwiastun. - Jestem nauczycielem i inny nauczyciel chce bić się ze mną po szkole, więc potrzebuję pomocy - mówi jeden z bohaterów, wywołując rozbawienie policji.

Komedia opowiada o niezbyt dobrze wychowanym nauczycielu literatury angielskiej (w tej roli Charlie Day), wyzwanym przez lekko paranoicznego kolegę z pracy (Ice Cube) na walkę na pięści po szkole. W obsadzie znalazł się też Tracy Morgan, który gra szkolnego trenera. Christinie Hendricks przypadła rola jednej z nauczycielek. Na ekranie pojawiają się ponadto Dean Norris oraz Jillian Bell.

Trailer pełnej absurdów produkcji można obejrzeć pod tym adresem.

Autorami scenariusza są Van Robichaux i Evan Susser. Richie Keen ("Shameless") stanął za kamerą. Produkują Shawn Levy, Dan Cohen, Billy Rosenberg i Max Greenfield.

Obraz trafi do kin, także w Polsce, 17 lutego.

Ice Cube to raper i aktor. Na ekranie można go było niedawno oglądać w produkcjach "Prawdziwa jazda 2" czy "Barbershop 3: Na ostro". W 2015 roku ukazał się obraz "Straight Outta Compton" o formacji N.W.A., której członkiem był Ice Cube.

Charlie Day to gwiazdor sitcomu "U nas w Filadelfii". Ostatnio wystąpił w komediach "Szefowie wrogowie 2" i "W nowym zwierciadle: Wakacje".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej