Idina Menzel macochą Camili Cabello

Idina Menzel macochą Camili Cabello
ZOBACZ GALERIĘ Idina Menzel macochą Camili Cabello

Idina Menzel macochą Camili Cabello

Idina Menzel zagra macochę w nowej ekranizacji baśni "Kopciuszek".

Camila Cabello nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla urodzonej na Kubie wokalistki będzie to debiut kinowy. Billy Porter ma sportretować wróżkę chrzestną. Teraz dołączyła Idina Menzel, która sportretuje podłą macochę Kopciuszka.

Za produkcję odpowiada Kay Cannon, która ma na koncie muzyczne filmy z cyklu "Pitch Pefect". Pomysł przyniósł do wytwórni Sony Columbia James Corden. Kay Cannon zajmie się też scenariuszem i reżyserią.

Camila Cabello występowała w Fifth Harmony w latach 2012-2016. Jej debiutancka solowa płyta "Camila" ukazała się w styczniu 2018. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu "Bad Things" i Pitbullem przy numerze "Hey Ma" z soundtracku do filmu "Szybcy i wściekli 8". Billy Porter znany jest z serialu "American Horror Story". Idina Menzel znana jest z animacji "Kraina lodu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej