Idris Elba i Ridley Scott szukają scenarzystów

Idris Elba i Ridley Scott szukają scenarzystów
ZOBACZ GALERIĘ Idris Elba i Ridley Scott szukają scenarzystów

Idris Elba i Ridley Scott szukają scenarzystów

Idris Elba i Ridley Scott postanowili wspomóc młodych scenarzystów. Aktor i reżyser stoją za scenopisarskimi konkursami, które mają wyłonić nowe talenty filmowe.

Ridley Scott uruchomił projekt Launch Pad Manuscript Competition. Reżyser liczy, że wśród nadesłanych prac znajdzie materiał na swój kolejny film. - Bez scenarzystów nie mógłbym wykonywać swojej pracy - podkreśla reżyser. - Bardzo się cieszę, że mogę stworzyć dla nich nową i innowacyjną platformę, dzięki której usłyszy o nich świat.

Podobny cel, aczkolwiek związany z telewizją ma konkurs Write To Green Light Competition, za którym stoi firma Idrisa Elby - Green Door Pictures.

Ostatni film Ridleya Scotta na naszych ekranach to "Obcy: Przymierze". Z kolei Idrisa Elbę od sierpnia będziemy mogli oglądać w "Mrocznej wieży".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej