Idris Elba przypomina klubowy klasyk

Idris Elba przypomina klubowy klasyk
ZOBACZ GALERIĘ Idris Elba przypomina klubowy klasyk

Idris Elba przypomina klubowy klasyk

Jako zdeklarowany wielbiciel brytyjskiego clubbingu, a także okazjonalny DJ, Idris Elba nie mógł zignorować zaproszenia do współpracy przy powstaniu odświeżonej wersji pewnego klasyka muzyki jungle.

Mowa o utworze "Original Nuttah", który w 1994 roku stworzyli UK Apachi i Shy FX. Było to pierwsze w historii nagranie jungle, które trafiło na listę UK Top 40. Ćwierć wieku później później drugi ze wspomnianych producent w ponownie wziął kompozycję na warsztat, m.in. dodając jej kilka zdań wstępu wypowiedzianych przez popularnego aktora, Idrisa Elbę. Nagranie można sprawdzić poniżej.

- "Original Nuttah" zmieniło moje życie, wciąż nie mogę uwierzyć, że minęło już 25 lat! - opowiada Shy FX. - Z okazji rocznicy chcieliśmy zrobić coś specjalnego, dokładając kwestię pewnego aktora, który jest moim przyjacielem.

Nowa wersja jungle'owego hymnu ukazała się właśnie na singlu, dodatkiem jest remiks kawałka zrobiony przez duet Chase & Status.

Idris Elba, znany z serialu "Luther", ostatnio zapowiedział udział w filmie "The Suicide Squad".

Tagi: Idris Elba

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej