Idris Elba: To co mówi Cardi B to głupota

Idris Elba: To co mówi Cardi B to głupota
ZOBACZ GALERIĘ Idris Elba: To co mówi Cardi B to głupota

Idris Elba: To co mówi Cardi B to głupota

Idris Elba skrytykował wypowiedzi Cardi B na temat pandemii koronawirusa.

Znana z niewyparzonej gęby raperka tym razem wymyśliła, że celebryci bez symptomów choroby mają dostęp do testów na koronawirusa podczas gdy inni z wyraźnymi symptomami muszą czekać nawet tydzień na test. Artystka dodała też, że sławne osoby są opłacane by mówiły, że cierpią na koronawirusa.

- Pomysł, że ktoś taki jak ja otrzyma zapłatę za stwierdzenie, że ma koronawirus to absolutna bzdura - mówi Idris Elba. - Co to za głupota. Jaki niby miałbym w tym zysk żeby siedzieć w domu zamknięty z żoną? Nawet nie próbuję zrozumieć logiki takiego myślenia.

Idris Elba to jedna z pierwszych gwiazd filmowych, która poinformowała o zarażeniu koronawirusem. Chorzy są także Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Olga Kurylenko, Itziar Ituño oraz Kristofer Hivju. Dziś o zrażeniu poinformował następca tronu książę Karol.

Idris Elba ma na koncie album "Murdah Loves John (The John Luther Character Album)". Aktor pracował ostatnio na planie filmu "The Suicide Squad" Jamesa Gunna.
Tagi: Idris Elba

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej