Iggy Azalea z Zeddem w "Pitch Perfect 3"

Iggy Azalea z Zeddem w "Pitch Perfect 3"
ZOBACZ GALERIĘ Iggy Azalea z Zeddem w "Pitch Perfect 3"

Iggy Azalea z Zeddem w "Pitch Perfect 3"

Do sieci trafiła nowa piosenka, którą Iggy Azalea nagrała do filmu "Pitch Perfect 3".

Utwór nosi tytuł "Boom Boom", a jego współtwórcą jest popularny producent Zedd. W nagraniu udziela się również Priscilla Renea. Kawałek można znaleźć na Spotifyu.

Piosenka "Boom Boom" miała trafić na nowy album Iggy, "Digital Distortion", ale gwiazda zrezygnowała z jego realizacji. W planach raperki z Australii jest teraz płyta zatytułowana "Surviving the Summer", której należy spodziewać się w przyszłym roku.

Debiutancka płyta artystki, "The New Classic", pochodzi z 2014 roku. W maju 2015 roku ukazał się wspólny numer Iggy i Britney Spears "Pretty Girls". Iggy Azalea na koncie ma też współpracę z Arianą Grande czy Jennifer Lopez.

Zedd to urodzony w Rosji, pochodzący z Niemiec producent muzyki elektronicznej. Na koncie ma współpracę z Seleną Gomez czy Keshą. Za utwór "Clarity" z udziałem Foxes otrzymał Grammy. Dotąd wydał dwie płyty "Clarity" (2012) i "True Colors" (2015).

Przypomnijmy, że seria "Pitch Perfect" opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

W "Pitch Perfect 3" chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike'a White'a i Dany'ego Foksa. Do kin "Pitch Perfect 3" trafiło 22 grudnia 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej