Iggy Pop i Alison Mosshart śpiewają w "Vinylu"

Iggy Pop i Alison Mosshart śpiewają w "Vinylu"
ZOBACZ GALERIĘ Iggy Pop i Alison Mosshart śpiewają w "Vinylu"

Iggy Pop i Alison Mosshart śpiewają w "Vinylu"

W sieci pojawiły się kolejne utwory z soundtracku towarzyszącego muzycznemu serialowi "Vinyl".

Twórcy regularnie publikują utwory a dokładnie covery pochodzące z produkcji. Julian Casablancas wcześniej zmierzył się z numerem "Run Run Run" The Velvet Underground, a teraz z inną piosenką zespołu, a mianowicie "White Light/White Heat". Kawałek można sprawdzić tutaj.

Z kolei Iggy Pop wziął na warsztat "I Dig Your Mind" Nervous Breakdowns a Alison Mosshart "My Time's Coming" The Punks. Ich przeróbek można posłuchać odpowiednio pod tym adresem i tutaj.

Ponadto dowodzona przez Dana Auerbacha formacja The Arcs nagrała interpretację "Watch Your Step" Bobby'ego Parkera. Jak sobie poradzili, można się przekonać, klikając tu.

Wszystkie powyższe kawałki zostały zebrane w zestawie "Vinyl: Music From the HBO Series - Volume 1.5".

Przypomnijmy, że "Vinyl" odsłania kulisy biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. To podróż przez świat show-biznesu, pełnego seksu i narkotyków, w epoce początków punka, disco i hip-hopu. Przewodnikiem po tym świecie jest szef wytwórni muzycznej, Richie Finestra (Bobby Cannavale), który próbuje ocalić swoją firmę i swoją duszę, nie niszcząc wszystkich wokół.

W Polsce "Vinyl" można oglądać na HBO i HBO GO.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej