Ile wydać, by pojawić się na Oscarach

Ile wydać, by pojawić się na Oscarach
ZOBACZ GALERIĘ Ile wydać, by pojawić się na Oscarach

Ile wydać, by pojawić się na Oscarach

Uczestnictwo w oscarowej gali, o ile nie jest się zaproszonym, to -jak się okazuje - dość kosztowna przyjemność.

Pierwszym wydatkiem jest zaproszenie. Oczywiście nie trafiają one do publicznej sprzedaży. Dysponują nimi studia i przy odpowiednich znajomościach można nabyć miejsce w Dolby Theatre w cenie od 150 do 750 dolarów.

Naturalnie, na tego typu uroczystość trzeba się odpowiednio ubrać. Na strój trzeba przeznaczyć co najmniej 500 dolarów, należy się jednak skłaniać ku 2-3 tysiącom dolarów. Kolejne 150 dolarów to fryzura, a makijaż między 600 a 700 dolarów. Pod salę w Hollywood należy podjechać limuzyną, co podnosi koszt od 100 do 400 dolarów za godzinę.

Po podsumowaniu wychodzi nawet około 10 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, że tegoroczna 89. gala rozdania Oscarów to przede wszystkim skandal w finale i pomylenie laureata nagrody dla najlepszego filmu (zamiast "Moonlight" wyczytano "La La Land"). Ale to także Oscar dla Damiena Chazelle'a ("La La Land") - najmłodszego artysty wyróżnionego w kategorii najlepsza reżyseria, statuetki dla Emmy Stone i Caseya Afflecka oraz prowadzenie ceremonii przez Jimmy'ego Kimmela.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej