Imogen Poots szuka stałego związku

Imogen Poots zagra w romantycznej komedii "Serial Dater".

Bohaterką jest Jane (Imogen Poots), skupiająca się na karierze 30-latka mieszkająca w Nowym Jorku. Zajęta pracą patologa, wiecznie naciskana przez żydowską matkę, nie potrafi zaangażować się w poważny związek. W dniu swoich 30. urodzin, postanawia to zmienić i związać się z Tedem. Wkrótce jednak odkrywa, że do kostnicy trafiają ludzie, którzy byli dla niej niemili. Zaczyna się wtedy zastanawiać, czy Ted nie jest przypadkiem seryjnym zabójcą.

Za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Jena Friedman. Udział w projekcie potwierdził też Timothy Simons ("Figurantka").

Imogen Poots ostatnio występowała w serialu "Roadies" Camerona Crowe'a. Brytyjska aktorka znana jest z filmów "Need for Speed", "28 tygodni później" czy "Nauka spadania".
Tagi: Imogen Poots

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej