Imprezująca Chloë Grace Moretz sąsiadką Setha Rogena i Rose Byrne

Studio Universal Pictures zaprezentowało zapowiedź filmu "Neighbors 2: Sorority Rising", czyli kontynuacji "Sąsiadów".

Bohaterami "Sąsiadów" było przeciętne amerykańskie małżeństwo Mac i Kelly Radnerowie (Seth Rogen i Rose Byrne), które wraz z małym dzieckiem wprowadziło się do nowego domu na przedmieściach. Wydawało się, że rozpoczęli idylliczne życie. Mrzonki te rozwiało spotkanie z sąsiadami - uwielbiającymi imprezy studentami. W sequelu Mac i Kelly oczekują drugiego dziecka i chcą sprzedać swój dom. Okazuje się, że nowi sąsiedzi, a dokładniej sąsiadki, są jeszcze gorsi niż poprzedni, co może utrudnić sprzedaż.

Zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Zac Efron, Chloë Grace Moretz, Dave Franco, Ike Barinholtz, Carla Gallo, Christopher Mintz-Plasse, Kiersey Clemons, Beanie Feldstein, Selena Gomez oraz Lisa Kudrow.

Nicholas Stoller ponownie stanął za kamerą. Premiera obrazu "Neighbors 2: Sorority Rising" planowana jest na 20 maja 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej