Indiana Jones będzie kobietą?

Indiana Jones będzie kobietą?
ZOBACZ GALERIĘ Indiana Jones będzie kobietą?

Indiana Jones będzie kobietą?

Steven Spielberg ujawnił, że nadchodzący, piąty film o przygodach Indiany Jonesa, będzie ostatnim z udziałem Harrisona Forda.

- To będzie ostatni "Indiana Jones" dla Harrisona Forda - powiedział reżyser w rozmowie z "The Sun". - Jestem jednak pewien, że nie będzie to koniec serii.

Steven Spielberg nie wyklucza, że dzielnego archeologa mogłaby zagrać kobieta. - Musielibyśmy zmienić imię z Jones na Joan, ale na pewno nie byłoby w tym nic złego - dodał.

Seria o Indianie Jonesie rozpoczęła się w 1981 roku filmem "Poszukiwacze zaginionej Arki". Cztery dotychczasowe produkcje przyniosły 2 miliardy dolarów zysku. W kwietniu 2019 roku ruszyć mają prace nad piątą częścią. Zdjęcia będą realizowane w Wielkiej Brytanii. Za produkcję odpowiadają Kathleen Kennedy i Frank Marshal. Scenariusz pisze David Koepp. Obraz "Indiana Jones 5" trafi do kin 20 lipca 2020 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej